About me
Cześć mam na imię Hubert.


Cieszę się się, że trafiłeś na moją stronę i zapraszam do zapoznania się z moimi pracami.

Na co dzień zajmuję się fotografią oraz planowaniem co raz to nowszych podróży po świecie. Jest to moje wielkie marzenie by móc połączyć te dwie pasje razem. Oprócz tego rozwijam się także na wielu innych płaszczyznach np. crossfit czy taniec. Nie lubię siedzieć w jednym miejscu

Fotografia stała się moim sposobem na życie, lecz wciąż jest moją wielką pasją, dzięki czemu każde ujęcie jest przemyślane i zrobione z sercem. W tej sztuce inspiruję się pracami najlepszych fotografów z południowych krajów Europy, a także Ameryki, ponieważ kocham słońce i ciepłe kolory.

Moim głównym celem jest to, aby zdjęcia wzruszały Was zawsze, gdy będziecie je przeglądać. Mam świadomość, że są one pamiątką dla Was, Waszych dzieci i kolejnych pokoleń, dlatego wkładam dużo pracy w to co robię by spełnić Wasze oczekiwania, a nawet przekroczyć ich granice.

Staram się by moje fotografie były naturalne i spontaniczne, bez zbędnych efektów specjalnych, a jednocześnie magiczne i barwne pokazujące prawdziwe emocje tak, by każdy szczegół był dopracowany w sposób unikatowy tworząc wyjątkowy klimat fotografii.

Jeśli macie do mnie jakieś pytania lub chcecie poznać ofertę, zapraszam do kontaktu ze mną!