About me

Jestem fotografem oraz osobą, którą wciąż ciekawi świat, co powoduje, że dużo podróżuję. Jestem miłośnikiem przyrody, ciągłych przygód i bycia w trasie. Zawsze interesują mnie ludzie, ich zachowania i relacje. Dlatego też jestem bezkompromisowym obserwatorem, dzięki temu dostrzegam znacznie więcej. Lubię to co jest prawdziwe, naturalne i szczere. Wierzę w prawdziwą, bezwarunkową przyjaźń oraz miłość. To powoduje, że tak bardzo  uwielbiam  fotografować ludzi, którzy nie kryją swoich uczuć i potrafią je wzajemnie podarować.

Dzisiaj opowiadam historie za pomocą fotografii, pokazuję pomijane momenty oraz piękno, które najczęściej tkwi w prostocie. Znalazłem swoją pasję i robię to, co naprawdę powinienem robić. Mam ogromne szczęście, że mogę uwieczniać wyjątkowe historie niesamowitych par, które spotykam.

Pochodzę z małej wsi z okolic Bartoszyc w woj. Warmińsko-Mazurskim. Zawsze chciałem uciec do miasta, teraz tęsknię za wsią. Prawdopodobnie stąd moje zamiłowanie do obcowania z naturą. Aktualnie fotografuje na terenach okolic Bartoszyc oraz Gdańska.

About me